Zespół Kancelarii

Strona główna

Zespół Kancelarii

Zespół Kancelarii

Kancelarię prawną w Poznaniu tworzy zespół doświadczonych prawników: adwokatów i radców prawnych, którzy skutecznie reprezentują naszych klientów w sprawach prawnych, w tym i sprawach sądowych. Kancelaria prawna mieści się w Poznaniu i głównie kieruje swoją ofertę do mieszkańców Poznania i Wielkopolski. Niemniej jednak nie widzimy także przeszkód aby prowadzić sprawy związane z obronom praw kierowców poza Wielkopolską i Poznaniem.

Bartosz Kowalak

Radca prawny | Współwłaściciel

Bartosz Kowalak – partner i współwłaściciel kancelarii, radca prawny pochodzący z Poznania. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, po zakończonej nauce uniwersyteckiej ukończył aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Autor wielu artykułów w prasie prawniczej, twórca i redaktor popularnego bloga prawniczego poświęconego odszkodowaniom: www.blogoodszkodowaniach.pl. Posiada wieloletnie doświadczenie w procesach odszkodowawczych, a także w postępowaniach przed ubezpieczycielami. Jest ekspertem od likwidacji szkód z OC i AC, które zdobywał reprezentując zarówno kierowców jak i warsztaty samochodowe. Wielokrotnie reprezentuje również osoby pokrzywdzone w wypadkach, skutecznie domagając się w ich imieniu zadośćuczynienia i odszkodowania. Biegle włada językiem angielskim i rosyjskim. Zna także język hiszpański.

Kontakt: bartosz.kowalak@prawnikpoznanski.pl

Joanna Jędrzejewska

Radca prawny | Współwłaściciel

Joanna Jędrzejewska – partner i współwłaściciel kancelarii, radca prawny pochodząca ze Szczecina,  absolwentka Wydziału Prawa w Szczecinie, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. W ramach pracy w kancelarii zajmuje się szeroko pojętym prawem cywilnym, w tym również prawem odszkodowań. Ma duże doświadczenie w procesach odszkodowawczych, reprezentuje klientów także w postępowaniach przed ubezpieczycielami. Zajmuje się także pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach, biorąc udział w ich imieniu w sprawach karnych jako oskarżyciel posiłkowy. Biegle włada językiem angielskim.

Kontakt: joanna.jedrzejewska@prawnikpoznanski.pl

Anna Konrady

Adwokat

Anna Konrady – adwokat, pochodząca z Ziemi Jarocińskiej i do dziś rodzinnie związana z Jarocinem, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie karnym, rodzinnym i prawie pracy. Biegle włada j. angielskim  Pani Mecenas Konrady prowadzi biuro Kancelarii w Jarocinie i w Poznaniu. Jako adwokat szczególnie interesuje się prawem karnym, w tym obroną kierowców w procesach o jazdę pod wpływem alkoholu lub narkotyków, a także w sprawach wypadków drogowych. Zajmuje się także składaniem wniosków o blokadę alkoholową i skrócenie zakazu prowadzenia pojazdów. Na bieżąco śledzi zmiany dotyczące prawa karnego i regulacji dotyczących kierowców, przygotowując artykuły i opracowania. Reprezentuje także oskarżycieli posiłkowych – zarówno w procesach karnych jak i sprawach cywilnych o odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Kontakt: anna.konrady@prawnikpoznanski.pl

Marta krzyżanowicz

Adwokat

Marta Krzyżanowicz, poznański Adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Absolwentka prawa oraz stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jej zainteresowania zawodowe jako prawnika koncentrują się na szeroko pojętym prawie karnym materialnym i procesowym, a także prawie rodzinnym (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem). Włada j. angielskim.

Kontakt: marta.krzyzanowicz@prawnikpoznanski.pl